Doprava a logistika
Mária Mašlonková
Nákladná cestná doprava
- Obec
- Haniska
- Od roku
- 2003
- IČO
- 40 441 091
Mária Mašlonková
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 044 57 Haniska
- Na trhu od
- 1. júna 2003
- IČO
- 40 441 091
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 49.41)
- Nákladná cestná doprava
Podnikanie v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 9
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Mária Mašlonková
Mária Mašlonková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Haniska. Podniká od 1. júna 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet podnikania tvorí 9 položiek, napríklad nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane…, maloobchod a veľkoobchod.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Mária Mašlonková
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 441 091
- Dátum vzniku
- 1. júna 2003
- Miesto podnikania
- 044 57 Haniska
- Živnostenský register
- Okresný úrad Košice-okolie, vložka č. 806-9598
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 49.41)
- Nákladná cestná doprava
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 15. októbra 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Mária Mašlonková zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 9 položiek.
-
Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
-
Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
-
Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
-
Pohostinská činnosť
Zobraziť všetkých 9 položiek predmetu činnosti
- Nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti
- Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností
- Pohostinská činnosť
- Čistiace a upratovacie služby
- Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť
- Pánske, dámske a detské kaderníctvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Mária Mašlonková?
Miesto podnikania je v obci 044 57 Haniska.
Čím sa Mária Mašlonková zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Nákladná cestná doprava“ (49.41). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane…; maloobchod; veľkoobchod; sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti.
Aké je IČO – Mária Mašlonková?
IČO je 40 441 091.
Odkedy podniká Mária Mašlonková?
Podnikanie začalo 1. júna 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.